Events 5/1/2024 - 5/31/2024

  • 1/5
    Wednesday
  • 2/5
    Thursday
    Pedagogická přestávka
    Fotografování tříd - náhradní termín
    plavání
    08:00 - 10:40
    Minor - Malá mořská víla
    08:30 - 12:00
    Školení pro všechny zaměstnance školy
    14:45 - 16:25
    Přespání ve škole
    18:30 - 23:45
  • 3/5
    Friday
    Návštěva Národního muzea
    09:00 - 13:40
  • 4/5
    Saturday
  • 5/5
    Sunday
  • 6/5
    Monday
    úklid pozemku
    Ředitelské volno
  • 7/5
    Tuesday
    Ředitelské volno
  • 8/5
    Wednesday
  • 9/5
    Thursday
    Energetická expedice
    07:00 - 12:45 Projektový den - na téma energie, úspora el. energie
    plavání
    08:00 - 10:40
  • 10/5
    Friday
    Pedagogická přestávka
    Projektový den - energetická expedice
    07:00 - 12:45 Projektový den na téma el. energie, úspora el. energie v domácnosti, energetická bezpečnost.
    Wellbeing - zvládám svoje trápení
    08:00 - 10:40
    Divadlo Minor
    08:00 - 11:50 Dobré ráno Viktore
  • 11/5
    Saturday
    Škola v přírodě - RS Růžená
  • 12/5
    Sunday
    Škola v přírodě - RS Růžená
  • 13/5
    Monday
    úklid pozemku
    Škola v přírodě - RS Růžená
    KET,PET, FCE a CAE nanečisto
    zájemci o zkoušku si mohou vyzkoušet Speaking and Writing
  • 14/5
    Tuesday
    Pedagogická přestávka
    Škola v přírodě - RS Růžená
    Wellbeing - zvládám svoje trápení
    08:00 - 10:40
    Schůzka IT s administrátory a vedením
    08:00
    Den v Začít spolu
    08:55 - 13:40 náslech učitelů z jiných škol
    Wellbeing - zvládám svoje trápení
    11:05 - 13:40
  • 15/5
    Wednesday
    Škola v přírodě - RS Růžená
    plavání
    08:00 - 10:40
    plavání
    08:55 - 11:50
  • 16/5
    Thursday
    Pedagogická přestávka
    Škola v přírodě - RS Růžená
    plavání
    08:00 - 10:40
    ŠD pískování-obrázky z písku
    13:30 - 16:00
    Harry Potters Night
    16:45 - 23:45 Program motivovaný kouzelným světem Harryho Pottera spojený s přespáním ve škole.
  • 17/5
    Friday
    Procházky Prahou 9C a 9A polovina
    Výtvarný program - Národní galerie, Loreta
    Vybraní žáci - 2. stupeň
    Škola v přírodě - RS Růžená
    Pronájem školy
    Harry Potters Night
    06:30 - 07:45 Ukončení akce spojené s přespáním ve škole
  • 18/5
    Saturday
    Škola v přírodě - RS Růžená
    Pronájem školy
  • 19/5
    Sunday
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
    Pronájem školy
  • 20/5
    Monday
    Pedagogická přestávka
    úklid pozemku
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
    Work shop 3 D tiskařem
    13:00 - 15:00 Magenta exp. center Arkády
  • 21/5
    Tuesday
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
    Procházky Prahou 9.B a 9A (polovina)
    Výstava - Planeta Praha
    08:00 - 12:00 Skupinová prohlídka výstavy - Planeta Praha.
    Divadlo Minaret
    08:00 - 12:45 Tři veselá prasátka
    Poprask - přehazovaná
    08:00 - 13:40
    Sportovní akce
    08:00 - 13:40 Atletika: krajské finále III. CH a IV. D
  • 22/5
    Wednesday
    Pedagogická přestávka
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
    plavání
    08:00 - 10:40
    plavání
    08:55 - 11:50
  • 23/5
    Thursday
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
    Vybíjená
    07:00 - 13:40 vybraní žáci 5. tříd
    Pravěk a emoji
    08:00 - 09:40 workshop
    plavání
    08:00 - 10:40
    ŠD RODAS -výlet do svíčkárny
    08:00 - 13:30
  • 24/5
    Friday
    Výtvarný program - Pražský hrad
    Vybraní žáci - 2. stupeň
    Pedagogická přestávka
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
    Veletrh Svět knihy na Výstavišti v Holešovicích
    07:45 - 13:00 Beseda a křest knihy Panenky z ku - ku - kuřice - se spisovatelkou Pertou Braunovou a ilustr. Zdenou Krejčovou
    Minor
    09:00 - 11:45
  • 25/5
    Saturday
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
    Expedice Francie
    Erasmus + (vybraní žáci 4. tříd)
  • 26/5
    Sunday
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
  • 27/5
    Monday
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
    úklid pozemku
    9. ročníky - závěrečné aktivity
    Jazykové certifikáty N/F/S, Videopohlednice Aj, Procházky Prahou, Prezentace
    Učíme se domluvit
    08:00 - 09:40
    Moje identita a hodnoty
    09:55 - 12:45
  • 28/5
    Tuesday
    Výběrové řízení do 6. ročníků
    Pedagogická přestávka
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
  • 29/5
    Wednesday
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
    9. ročníky - závěrečné aktivity
    Jazykové certifikáty N/F/S, Videopohlednice Aj, Procházky Prahou, Prezentace
    Schůzka IT - širší vedení
    08:00 - 09:45
    plavání
    08:00 - 10:40
    KC Zahrada
    08:00 - 10:40
    divadlo KC Zahrada
    08:00 - 11:50
    plavání
    08:55 - 11:50
  • 30/5
    Thursday
    Pedagogická přestávka
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
    Procházky Prahou Nj + Fj
    9. ročníky - závěrečné aktivity
    Jazykové certifikáty N/F/S, Videopohlednice Aj, Procházky Prahou, Prezentace
    plavání
    08:00 - 10:40
    Jazykové certifikáty Nj - ústní část
    08:00 - 13:40
  • 31/5
    Friday
    Poznávací zájezd do Španělska
    vybraní žáci 6. - 9. tříd
    Zábavmé odpoledne MDD
    13:30 - 16:00

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"