Events 1/1/2023 - 1/31/2023

  • 1/1
    Sunday
  • 2/1
    Monday
    pedagogická přestávka
    Vánoční prázdniny
  • 3/1
    Tuesday
    úklid pozemku a okolí školy
  • 4/1
    Wednesday
    pedagogická přestávka
    plavání
    08:00 - 10:40
  • 5/1
    Thursday
    plavání
    08:00 - 10:40
  • 6/1
    Friday
    pedagogická přestávka
    Schůzka vedení školy s vých. poradkyní a ekonomkou
    08:55 - 09:40
    virtuální realita
    08:55 - 10:40
  • 7/1
    Saturday
  • 8/1
    Sunday
  • 9/1
    Monday
    úklid ppozemku a okolí školy
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    08:55 - 10:40 od 9 h
    Lidské tělo - program se studenty zdravotnické SŠ
    09:00 - 10:00
    Lidské tělo - program se studenty zdravotnické SŠ
    10:00 - 11:00
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    11:05 - 12:45 od 10:50
    Erasmus - schůzka pro zájemce o výjezd
    13:50 - 14:35
  • 10/1
    Tuesday
    pedagogická přestávka
    Zimní ŠVP - Na Stráži
  • 11/1
    Wednesday
    Zimní ŠVP - Na Stráži
    plavání
    08:00 - 10:40
    Přednáška
    12:00 - 14:45 Přednáška o anorexii
  • 12/1
    Thursday
    pedagogická přestávka
    Zimní ŠVP - Na Stráži
    Terezín
    plavání
    08:00 - 10:40
  • 13/1
    Friday
    Zimní ŠVP - Na Stráži
    Bruslení
    08:55 - 10:40
    Divadlo Minor
    08:55 - 12:45 Tramtárie
    Bruslení
    11:05 - 11:50
  • 14/1
    Saturday
    Zimní ŠVP - Na Stráži
  • 15/1
    Sunday
    Zimní ŠVP Na Stráži
    Zimní ŠVP - Na Stráži
  • 16/1
    Monday
    úklid pozemku a okolí školy
    Zimní ŠVP Na Stráži
    pedagogická přestávka
    Dějepisná olympiáda
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    08:55 - 10:40 od 9:00
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    09:55 - 11:50 od 10:30
    Bruslení Arkády.
    11:05 - 12:45
    Schůzka - BAKAWEB
    12:00 - 12:45
  • 17/1
    Tuesday
    Zimní ŠVP Na Stráži
    Schůzka vedení školy s psychologem a vých. por.
    08:00
    Les v zimě
    08:15 - 12:45 program Lesy ČR
  • 18/1
    Wednesday
    Zimní ŠVP Na Stráži
    pedagogická přestávka
    Les v zimě
    Lesy Praha ČR
    plavání
    08:00 - 10:40
    školní kolo zeměpisné olympiády 8.+ 9.třídy
    08:55 - 09:40
    IT schůzka s externím administrátorem
    10:30 - 11:45
  • 19/1
    Thursday
    Zimní ŠVP Na Stráži
    Zeměpisná olympiáda 6. a 7. tříd, školní kolo
    08:00 - 08:45
    plavání
    08:00 - 10:40
    KMD - divadlo Minor
    14:00 - 16:30 Představení Bratři naděje
  • 20/1
    Friday
    Zimní ŠVP Na Stráži
    pedagogická přestávka
    Uzavření klasifikace
    Bruslení
    08:55 - 10:40
    Bruslení Arkády
    09:55 - 11:50
    Bruslení
    11:05 - 11:50
  • 21/1
    Saturday
    Lyžařský kurz
  • 22/1
    Sunday
    Lyžařský kurz
  • 23/1
    Monday
    Fashion week - Jednobarevný den
    úklid pozemku a okolí školy
    Lyžařský kurz
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    08:55 - 10:40 od 9 h
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    10:15 - 12:45 od 10:50
    Bruslení Arkády.
    11:05 - 12:45
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    11:05 - 12:45 od10:50
  • 24/1
    Tuesday
    pedagogická přestávka
    Fashion week - No backpack day
    Lyžařský kurz
  • 25/1
    Wednesday
    Fashion week - Obleč se jako učitel
    Pedagogická rada
    Lyžařský kurz
    plavání
    08:00 - 10:40
    Matematická olympiáda kategorie Z5
    08:00 - 10:40
    Toulcův dvůr
    08:00 - 13:40 Toulcův dvůr - cesta ke chlebu
  • 26/1
    Thursday
    pedagogická přestávka
    Fashion week - Společenský oděv
    Lyžařský kurz
    plavání
    08:00 - 10:40
  • 27/1
    Friday
    Fashion week - Karneval
    Lyžařský kurz
  • 28/1
    Saturday
    Lyžařský kurz
  • 29/1
    Sunday
  • 30/1
    Monday
    pedagogická přestávka
    úklid pozemku a okolí školy
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    08:55 - 10:40 od 9 h
    Mangenta - Každý se naučí programovat
    09:55 - 11:50 od 10:30
    Bruslení
    12:55 - 13:40
  • 31/1
    Tuesday
    ŠD ZOO adopce

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"